Gépszerelő, szerkezeti lakatos, Co hegesztő munkatársakat keresünk

Gépszerelő, szerkezeti lakatos, Co hegesztő munkatársakat keresünk. A szakma iránt érdeklődő pályakezdőket is várunk.

Cégünkről: Hidraulikus emeléstechnikával foglalkozunk. Teherfelvonókat, ollós emelőket, színpadtechnikai emelő berendezéseket gyártunk, javítunk, karbantartunk. Jövőre már 25 évesek leszünk.

Gyártóüzemünk Pomáz Iparterületen van, HÉV megállótól 5perc gyalog

Feladatok:

  • Saját tervezésű gépeink: ollós emelőasztalok , teherfelvonók, színházi emelőgépek teljes kivitelezése, hidraulikus munkahengerek, hidraulika tartályok hegesztése, gépek helyszíni összeszerelése

Elvárások

  • szakmai érdeklődés, igényesség,

Amit kínálunk:

  • Változatos munkát kínálunk jó fizetésért, stabil háttér, a személyes igényeket preferáljuk.
  • Normális munkakörülmények. A szakmai továbbképzés nálunk kötelező.
  • A nálunk megszerzett szakmai tudásra mindenhol felfigyelnek.

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • 0620/ 94 391 57

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos