Szakmunka

Gépbeállító kollégával bővítenénk csapatunkat Pomázon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pomáz
Fizetés: Bruttó 1600 - 1800 / óra
2019. 09. 04. 10:13

Pomázon működő osztrák hátterű papíripari vállalat keres munkatársakat gépbeállító pozícióra.

Feladatok:

  • Termékváltási műveletek szakszerű elvégzése és dokumentálása
  • A gépekhez szükséges szerszámok utasítás szerinti beszerelése és beállítása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel
  • A gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási feladatok rendszeres elvégzése
  • Munkaterület és a gépek tisztán tartása
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

Elvárások:

Könnyű lesz a feladat elvégzése, amennyiben:

  • van gyakorlata termelőgép bellításában és üzemeltetésében
  • szeret műszaki dolgokkal foglalkozni, nem idegen a kézi szerszámok kezelése
  • tud egyszerű termékrajzot olvasni és gyártási utasítást értelmezni
  • képes önálló, felelősségteljes és igényes munkára
  • megoldásra törekvő
  • vállalja a 2 műszakos munkarendet
  • valamilyen szintű német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • modern gépek
  • közepes cég lévén közvetlen munkahelyi légkör.
  • havi fix fizetés + bonusz
  • bejárási támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése