Lejárt hirdetés

Bolti eladó állás Pomázon

Bere-Maros Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Pomáz

1970. 01. 01. 01:00

Pomázon levő nagyforgalmú élelmiszerboltba munkatársakat keresünk kizárólag 10 km-es vonzáskörzetből(Békásmegyer,Budakalász,Szentendre) azonnali kezdéssel, teljes vagy részmunkaidőben.

Szakképzettség nem szükséges,hasonló területen szerzett tapasztalat viszont elvárás.

A bolt megközelítése rendkívül könnyű ,mivel közlekedési csomópontban található.

Kiemelt bérezés.

Részletekért érdeklődni a 0670-370 14 36 telefonszámon.

Állás típusa: Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Folyamatos

Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása,pénztárgép kezelése,áru átvétele és feltöltése,bolt rendezése és tisztántartása

Elvárások

tapasztalat

Előnyök

  • szakképzettség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott