Tűz- és munkavédelmi előadó állás Pomázon

Tűz és Víz Kft.
Pomáz
2020. 10. 05.

Pomázi telephelyünkre keresünk középfokú, tűzvédelmi előadói és munkavédelmi előadói képesítéssel rendelkező, motivált szakembert.

Jogosítvány megléte szükséges.

Fő feladata az üzleti partnereink részére történő tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása.

Feladatok

  • Az üzleti partnereink részére történő tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jogosítvány megléte
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • tűzvédelmi előadói OKJ-s képzés megléte
  • munkavédelmi technikusi OKJ-s képzés megléte

Előnyök

  • Stabil munkahelyi környezet
  • Családias légkör, jó csapat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyi környezetben napi 8 órás munkát ajánlunk, ahol a már megtanult tűz- és munkavédelmi ismereteket kell alkalmazni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!