Szakács munkatársat keresünk igényes street food éttermünkbe

Szamaex-Vita Kft.
Pomáz
2021. 05. 31.

Ha az életed az ételkészítés, alkotás, és mestere vagy annak, ha úgy érzed ez egy életforma és nem csak egy munkahely amit kényszerből kell csinálnod akkor itt a helyed velünk, nálunk kiélheted kreatív hajlamaidat!

Ha kezdő vagy és ezen a pályán képzeled el magadat, akkor megtaláltad azt a helyet, ahol megfelelő tapasztalatot tudsz szerezni.

Az itt szerzett tudásoddal, megalapazod az ételek elkszítésének fortélyait, amelyet az igényes street food ételeinkkel képviselünk.

Gyakorlattal rendelkező és kezdő szakácsok jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • Alapanyagok feldogozása
  • Meleg-konyhai termékek, street food ételek recept szerinti elkészítése
  • Alapanyag rendelésének összeírása
  • Konyhai gépek és berendezések ismerete, használata
  • HACCP előírások betartása és betartatása
  • Konyhai kisegítők irányítása

Elvárások

  • minimum 0 - 5 év szakmai tapasztalat
  • minimum 1 - 2 év konyhavezetői tapasztalat
  • anyaggazdálkodási,készletgazdálkodási és kalkulációs ismeretek
  • jószervező és kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség és rugalmas munkavégzésre való hajlandóság
  • tudj és akarj csapatban dolgozni, a feladatokat meghatározni és részt venni a megvalósításban
  • kezdőként, segítünk a fentiek elsajátításában

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség, napi kihívások
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • kiemelt bérezés, teljesítménnyel arányos emelkedés hosszú távon
  • Munkaidő hétfőtől vasárnapig változó munkarendben
  • Stabil, bejelentett hosszú távú munka
  • jó hangulatú munkanapok, kiváló csapatban
  • támogató közeg
  • Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!