Gépbeállító kollégával bővítenénk csapatunkat Pomázon

EURO Irodaszergyártó Kft.
Pomáz
Bruttó 1 600 Ft - 1 800 Ft / óra
2019. 09. 04.

Pomázon működő osztrák hátterű papíripari vállalat keres munkatársakat gépbeállító pozícióra.

Feladatok

  • Termékváltási műveletek szakszerű elvégzése és dokumentálása
  • A gépekhez szükséges szerszámok utasítás szerinti beszerelése és beállítása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel
  • A gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási feladatok rendszeres elvégzése
  • Munkaterület és a gépek tisztán tartása
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

Elvárások

Könnyű lesz a feladat elvégzése, amennyiben:

  • van gyakorlata termelőgép bellításában és üzemeltetésében
  • szeret műszaki dolgokkal foglalkozni, nem idegen a kézi szerszámok kezelése
  • tud egyszerű termékrajzot olvasni és gyártási utasítást értelmezni
  • képes önálló, felelősségteljes és igényes munkára
  • megoldásra törekvő
  • vállalja a 2 műszakos munkarendet
  • valamilyen szintű német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • modern gépek
  • közepes cég lévén közvetlen munkahelyi légkör.
  • havi fix fizetés + bonusz
  • bejárási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott